Rimi Rīgas maratona virtuālais Skriešanas klubs ir bezmaksas platforma, kas apbalvos tevi par katru pieveikto kilometru ar lieliskiem bonusiem un balvām.Pieslēdz savu viedpulksteni vai skriešanas lietotni Skriešanas klubam, krāj punktus, saņem bonusus, reģistrējies izaicinājumiem un laimē balvas.
Jebkurā vietā Latvijā vai pasaulē!

IKNEDĒĻAS
IZAICINĀJUMI

Piedalies iknedēļas izaicinājumos papildu motivācijai un iespējai laimēt lieliskas balvas. Iedvesmojies, izaicini draugus un kustieties kopā.

VIRTUĀLAS
SACENSĪBAS

Trenējies, sacenties un svini sasniegumus virtuālajās sacensībās. Jebkur pasaulē sev ērtā laikā sacensību ietvaros. Seko līdzi rezultātiem un sper nākamo soli pretī jauniem personīgajiem rekordiem.

KRĀJ PUNKTUS UN
SAŅEM BONUSUS

Krāj punktus ar katru noskrieto vai noieto kilometru un iemaini tos pret vērtīgiem Rimi Rīgas maratona partneru bonusiem.

SADERĪGS AR TAVU VIEDPULKSTENI
VAI SKRIEŠANAS LIETOTNI

Virtuālais Skriešanas klubs ir saderīgs ar tavu viedpulksteni vai skriešanas lietotni: Garmin, Polar, Suunto, Map My Run, Nike+ Run Club, Runkeeper, Fitbit un daudzām citām.

Aktivitātes automātiski sinhronizēsies ar Skriešanas klubu, lai tu varētu koncentrēties uz patīkamo.

PIESLĒGT

KĀ TAS STRĀDĀ

01

Izveido profilu Rimi Rīgas maratona virtuālajā Skriešanas klubā.

02

Pieslēdz savu GPS viedpulksteni vai skriešanas lietotni profilam.

03

Dodies skrējienā vai gājienā, izmantojot savienoto viedpulksteni vai skriešanas lietotni un krāj punktus par katru kilometru.

04

Iemaini punktus pret lieliskiem Rimi Rīgas maratona partneru bonusiem.

05

Reģistrējies izaicinājumiem un sacensībām un laimē balvas.

REĢISTRĒTIES